"/> Tomorrowland 2013 byl vyprodán za pouhou vteřinu | BPM wars

Tomorrowland 2013 byl vyprodán za pouhou vteřinu

26. března 2013 v rubrice News

Superstar mezi festivaly – belgický Tomorrowland vyslal v sobotu 16. února 2013 do prodeje lístky na letošní ročník. Ten se uskuteční koncem července a bude opět trvat tři dny.

Po obrovském úspěchu loňského ročníku se očekávalo, že budou lístky rychle pryč. Tomorrowland se však rozhodl přepsat historii, protože všechny lístky byly vykoupeny během jediné vteřiny. Pro představu Tommorrowland má kapacitu okolo 200 tisíc návštěvníků. Takže v jednu jedinou vteřinu klikli na koupi lístku přes 180 tisíc lidí.Díky tomu se stal Tomorrowland nejžádanějším festivalem naší planety. A to bez ohledu na hudební žánr nebo místo konání!

Pořadatelé tohoto legendárního festivalu však myslí i na fanoušky, kteří koupi lístků nestihli a připravili si pro mě překvapení v podobě bratrského festivalu s názvem TomorrowWorld.

O něm se zatím moc neví. Víme jen to, že se bude konat od 27. září do 29. září na úplně novém místě, které ještě nebylo zveřejněno. Pokud se však ponese v podobném duchu, jako Tomorrowland, máme se rozhodně na co těšit!

Facebook komentáře:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbližší události

  • Prozatím zde nejsou žádné události! Buďte naladěni.

Facebook fan box

Naši partneři