"/> Syndrome: DJ LUKAS – hlava mnoha projektů! | BPM wars

Syndrome: DJ LUKAS – hlava mnoha projektů!

12. října 2011 v rubrice News

DJ LUKAS – hlava mnoha projektů!

Jak již možná víte, na konci měsíce říjen během prodlouženého víkendu, díky celostátnímu svátku se koná událost o které se začíná čím dál více mluvit mezi lidmi. Do České republiky doletí zahrát momentálně jeden z technicky nejlepších hardtechno djů v dnešní době. Tento pán je se již profesionálně na scéně pohybuje přes deset let, aniž by to někdo řekl. Už kolem roku 2004 si tohoto pana dje všiml Dj Rush a hned věděl, že tento kluk se svou pílí pořád se zlepšovat, perfektcionismem a chtíčem lišit se od jiných, dojde opravdu daleko. Dj Rush si hned mile rád přizval Lukase na své KneDeep tour po Evropě, kde Lukas také Rushovi pomáhal s aranží tohoto tour. Po tomto milém setkání následují další seznámení se současnými špičkami mezi které patří i Marco Remus s kterým v následujících měsících společně produkuje a vydává tracky na labelu Nerven a Killaz.

Po zkušenosti se zmíněnými producenty profesionalita v oboru rychle stoupla nahoru a tím také světová poptávka o vystoupení Lukase. Holandsko, Belgie, Španělsko, Itálie a další země, na které si v Evropě vzpomenete, tak tam již Lukas ukázal zač je toho loket. Během této doby v řádech měsíců začíná Lukas zakládat labely Hardwroks record a momentálně nejkvalitnější digitální label Audiocode records, kde vydávají a chtějí vydávat jen ti nejlepší ze současné hardtechno scény.


Lukas během své éry měl mnoho nápadů jak a s kým spojit síly, aby lidi měli o poznání jiný požitek ze setu než jak znají se samotnými jednotlivci. Pojďme si tyto projekty představit blíže i když už je známe nebo jsme minimálně o nich něco málo slyšeli.


DJ LUKAS & OBI

Asi jedna z nejznámějších dvojic hardtechno scény, která vždy sklízí velké ovace a úspěchy od svých fanoušků. Není divu, že tato vražedná brazilsko-německá kombinace projela společně již ty největší festivaly a halové akce po celém světě včetně premiérového hraní pana Dje Lukase na tuzemské Apokalypse před dvěma lety. Mimo Apokalypsu se toto duo dostalo třeba na holandský Awakenings či největší španělský taneční festivalový svátek Monegros. Toto duo má za sebou také mnoho společných tracků mezi které patří rmx Queenu ,,We will rock you,, který slyšel již snad každý hardtechno nadšenec. Přikládáme současný video set.


DJ Lukas & Fernanda Martins

Tento roztomilý partnerský brazilský pár se společně již před pár lety přestěhoval do slunné španělské Barcelony za stejným studijním oborem a to zvukový inženýr. Fernanda hraje od roku 2005, po tu dobu Fernandu pečlivě učil sám Lukas, až jí vytříbil k jejímu vlastnímu charakteristickému stylu. Po nějaké uplynulé době si tento vegetariánský pár řekl proč to nevyzkoušet společně a společně více rozvést naše sety. Také tato dvojice po tomto společném nápadu sklidila obrovský úspěch během svých prvních hraní. Mimochodem jedno z prvních hraní této dvojice bylo na slavném olympijském stadionu v Barceloně, kde si neměl jen tak možnost někdo zahrát. Dále následovaly hraní na Awakenings, Liberty White a mnoho dalších známých akcí. Doufejme, že se jednou dočkáme této dvojice premiérově i u nás v České republice.


Dj Lukas & Malke aka UNDERDOGZ live

Nejmladší z projektů, který tento rok oslaví první rok své existence se jmenuje Underdogz. Je to ojedinělý projekt, který není jen tak vídán ve světě taneční techno scény. Je postaven hlavně na live hraní seskupený z mnoha fx mašinek, samplery a vlastních smyček v abletonu společně s elektronickými bubny, které ovládá již od svých 13-ti let brazilský Malke. Tato kombinace sklidila svůj první velký úspěch ve známém španělském klubu Florida 135 a dále na Monegros 2011. Tento projekt můžete vidět pouze na větších akcích, jelikož příprava tohoto projektu zabere více než tři měsíce práce, aby se set odlišoval od setů z jiných akcí, prostě byl vždy ojedinělý. Však usuďte sami:)


DJ Lukas & Lexis

Brazilský Lukas a slovinský Lexis: Tento poslední projekt je dle nás nejtvrdším projektů pana Lukase. Od hranice 160BPM a výše k výšinám, extrémně rychlé přechody, vzájemné doplňování scratchu a fx… tak pod touto charakteristikou je tato dvojice ve světě hardtechna velmi známá, avšak u nás jsme ještě toto duo nemohli slyšet. Doufejme, že tomu tak nebude na dlouho:-)


Doufáme, že Vás tento článek o Dj Lukasovi oslovil a že Vás zajímá jak zahraje ve speciálním 3 hodinovém setu plným zvratů a vlastních vychytávek. Jen tak nadarmo o tomto pánovi takové velké slova nekolují. Již už se zmínil, že brněnské publikum ho velmi nadchlo a proto se připravuje na doslova speciální set pro tuto událost.
V příštím týdnu můžete očekávat velmi velkou a štědrou nadílku setu a videií od účinkujících a nejvíce setů samosebou můžete čekat od Dje Lukase.

MAIN STAGE!

DJ LUKAS (BRA) Special 3 hours set!
Sepromatiq (SVK)
Spiriakos & Steen
Nois vs. CZScream
Golpe
Skais

OH MY GOD STAGE

B.UNQ!
Koffos vs Mojos (4 deck)
BloodRain LIVE
Marcus De Hard vs CyberDex
Sonejee
Blade
B.P.M
Slayer

Entry: 150czk

FACEBOOK UDÁLOST

Facebook komentáře:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbližší události

  • Prozatím zde nejsou žádné události! Buďte naladěni.

Facebook fan box

Naši partneři