"/> BPM wars OA představuje K.SANDRU | BPM wars

BPM wars OA představuje K.SANDRU

16. července 2012 v rubrice News

K.Sandra se aktivně věnuje DJingu od počátku roku 2004, tedy již od svých 14ti let. Přestože za mixážním pultem působí tak křehce a nakažlivé úsměvy rozdává na obě strany, ukolébavky plné něhy od ní však nečekejte! Má to ráda svižně a od podlahy a nerada přitom přešlapuje na jednom místě.

Už po prvním roce, který zasvětila roztáčení techno desek, byla z pouhého osmělování se v malých klubech hozena přímo do rozbouřených vod populárních akcí Ibiza Night a pod jejím velením najednou kraulovala armáda rozzářených party people. Na léto toho roku bude také dlouho vzpomínat – nálada v tanečním stanu Love Planet byla opravdu neuvěřitelná a ona na ní měla lví podíl, následně se začala objevovat po boku svých vyhranějších kolegyň, za všechny můžeme zmínit Gayle San či Luccu. Festivaly Rock For People, Sázava Fest, Trnkobraní a také oficiální párty MFF v Karlových Varech poznávají v roce 2007 K.Sandru už jako vyměněnou… Respektive to ona vyměnila své už zaprášené techno desky za tech-house a groovy techno.

 

O rok později si v rámci akce Techno Masters na jednom pódiu podala ruku s techno celebritami Marko Nasticem, CJ Bollandem a Joey Beltramem, zároveň však míří opět do klubů. O poznání větších… V srpnu v Roxy mezi samými drsnými chlapáky párty Ultima tak snadno ženský cit vynikne, v listopadu v klubu Mecca zase skvěle doplňuje line-up párty Sister Bliss, poskládaný kromě slavné DJane z kapely Faithless ze samých domácích hráček.

Na zkušenou do světa už dávno nevyráží jenom Honzové… Ona si do svého uzlíčku balí sluchátka a svá oblíbená CDčka a v srpnu roku 2010 se představuje jako historicky první DJ z České republiky ve vyhlášeném multikulturním centru v Ženevě, které zde na břehu Rýna funguje pod názvem L´Usine. Úspěch se dostavil, stejně jako o pár dnů později ve Francii, a to překvapivě nejen od publika. Na základě těchto dvou setů se totiž stává dalším členem aktivního bookingu Feeling and Sound, který na ni nezapomíná. Letos už  si dvakrát stačila zahrát ve velmi stylovém klubu Planet E ve městě Bienne a vrací se také do hlavního města Švýcarska. Tentokrát je to obrovský obchodní a zábavní komplex Uptown Geneva a na stupínku se vystřídá se stále populárnějším producentem Manuel De La Marem.

V listopadu roku 2011 se K.Sandra stala residentem německého radia minimalstation.de.

Played with: Space DJs, Marko Nastic, CJ Bolland, Joey Beltram, Sister Bliss (Faithless), Gayle San, Sven Wittekind, Manuel De La Mare, A.Paul, Super8 vs. Tab, Inigo Kennedy, John Gibbons, Agent, Lucca

Important gigs and clubs: Rock for People (CZ), Love Planet (CZ), Sázava Fest (CZ), Semtex Culture (CZ), MFF Karlovy Vary – official party (CZ), Techno Masters (CZ), Kab-Usine (CH), Rheingold (DE), Uptown Geneva (CH), Roxy (CZ), Rock Cafe (CZ), Chapeau Rouge (CZ), Fabric (CZ), Stars Club (SK)

 

Facebook komentáře:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbližší události

  • Prozatím zde nejsou žádné události! Buďte naladěni.

Facebook fan box

Naši partneři